Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nabór do dziecięcego zespołu folklorystycznego „Nieczajnianie”

Nabór do dziecięcego zespołu folklorystycznego „Nieczajnianie”

Nabór do dziecięcego zespołu folklorystycznego „Nieczajnianie”

Dąbrowski Dom Kultury ogłasza nabór chętnych dzieci w wieku 7-15 lat do zespołu folklorystycznego na bazie grupy z Nieczajny Górnej.

Zapisy chętnych telefonicznie pod numerem 14 6559214 do końca stycznia. Spotkanie organizacyjne w Dąbrowskim Domu Kultury odbędzie się 1 lutego o godz.19:30 (piątek).

Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu - w okresie jesienno-zimowym w soboty w godzinach dopołudniowych, w sezonie wiosenno-letnim w piątki w godzinach wieczornych. Jedna próba w miesiącu będzie w sali z lustrami w DDK, 3 pozostałe w domu ludowym w Nieczajnie Górnej.

Zajęcia są nieodpłatne, prowadzi je choreograf Jowita Wilowski - była tancerka zespołu "Mazowsze".

Zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania się!

DDK/mags

Dąbrowski Dom Kultury ogłasza nabór chętnych dzieci w wieku 7-15 lat do zespołu folklorystycznego na bazie grupy z Nieczajny Górnej. Zapisy chętnych telefonicznie pod numerem 14 6559214 do końca stycznia. Spotkanie organizacyjne w Dąbrowskim Domu Kultury odbędzie się 1 lutego o godz.19:30 (piątek). Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu - w okresie jesienno-zimowym w soboty w godzinach dopołudniowych, w sezonie wiosenno-letnim w piątki w godzinach wieczornych. Jedna próba w miesiącu będzie w sali z lustrami w DDK, 3 pozostałe w domu ludowym w Nieczajnie Górnej. Zajęcia są nieodpłatne, prowadzi je choreograf Jowita Wilowski - była tancerka zespołu "Mazowsze". Zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania się! DDK/mags