Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nabór do Szkoły liderów – oferta dla NGO działających w obszarze pomocy społecznej

Nabór do Szkoły liderów – oferta dla NGO działających w obszarze pomocy społecznej

Nabór do Szkoły liderów – oferta dla NGO działających w obszarze pomocy społecznej

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych ogłasza nabór do II edycji Szkoły liderów lokalnych organizacji pozarządowych z województwa małopolskiego. Oferta adresowana jest do osób aktywnie działających lub pracujących w sektorze pozarządowym na rzecz wsparcia grup ryzyka i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w Małopolsce

Do udziału w Szkole liderów zapraszamy osoby, dysponujące już pewnym doświadczeniem w zakresie pracy w organizacji pozarządowej, które jednak chcą nadal rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja lokalnych organizacji pozarządowych o profilu społecznym,  profesjonalizacja ich  kadry i działań.

 W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o przesłanie CV wraz z wypełnioną ankietą zgłoszeniową (dostępną poniżej), do dnia 2 marca 2007 na nr faksu 12/ 421-83-40 lub adres email a.pasieka@iss.krakow.pl. Z wybranymi spośród Państwa osobami będziemy się kontaktować zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w terminie 12-13 marca 2007.

 Udział w studium jest bezpłatny. Istnieje również możliwość refundacji części kosztów przejazdów oraz noclegów uczestników studium. Zajęcia będą prowadzone od 16 marca do 24 czerwca 2007 roku.

 UWAGA !

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i lokalny charakter naszej inicjatywy preferować będziemy osoby reprezentujące organizacje pozarządowe z terenów mniejszych miejscowości.

 Dodatkowych informacji udzielają Anna Pasieka, Elżbieta Bartoszek pod nr tel/fax (012) 421-83-40, adres a.pasieka@iss.krakow.pl, fundusze@iss.krakow.pl.

 Projekt Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Program „Środki przejściowe” 2004 „Zwiększenie świadomości oraz wzmocnienie roli organizacji pozarządowych w zakresie rzecznictwa i monitoringu”.

Ankieta zgłoszeniowa liderów

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych ogłasza nabór do II edycji Szkoły liderów lokalnych organizacji pozarządowych z województwa małopolskiego. Oferta adresowana jest do osób aktywnie działających lub pracujących w sektorze pozarządowym na rzecz wsparcia grup ryzyka i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w Małopolsce Do udziału w Szkole liderów zapraszamy osoby, dysponujące już pewnym doświadczeniem w zakresie pracy w organizacji pozarządowej, które jednak chcą nadal rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja lokalnych organizacji pozarządowych o profilu społecznym,  profesjonalizacja ich  kadry i działań.  W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o przesłanie CV wraz z wypełnioną ankietą zgłoszeniową (dostępną poniżej), do dnia 2 marca 2007 na nr faksu 12/ 421-83-40 lub adres email a.pasieka@iss.krakow.pl. Z wybranymi spośród Państwa osobami będziemy się kontaktować zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w terminie 12-13 marca 2007.  Udział w studium jest bezpłatny. Istnieje również możliwość refundacji części kosztów przejazdów oraz noclegów uczestników studium. Zajęcia będą prowadzone od 16 marca do 24 czerwca 2007 roku.  UWAGA ! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i lokalny charakter naszej inicjatywy preferować będziemy osoby reprezentujące organizacje pozarządowe z terenów mniejszych miejscowości.  Dodatkowych informacji udzielają Anna Pasieka, Elżbieta Bartoszek pod nr tel/fax (012) 421-83-40, adres a.pasieka@iss.krakow.pl, fundusze@iss.krakow.pl.  Projekt Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Program „Środki przejściowe” 2004 „Zwiększenie świadomości oraz wzmocnienie roli organizacji pozarządowych w zakresie rzecznictwa i monitoringu”. Ankieta zgłoszeniowa liderów