Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nabór kandydatów do Komisji konkursowych

Nabór kandydatów do Komisji konkursowych

Nabór kandydatów do Komisji konkursowych

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza nabór kandydatów do następujących komisji konkursowych :

  • Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej - prowadzenie domu pomocy społecznej dla 35 osób przewlekle somatycznie chorych o zasięgu ponadgminnym (załącznik do uchwały Nr 1166/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.).
  • Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej - prowadzenie domu pomocy społecznej dla 70 osób w podeszłym wieku o zasięgu ponadgminnym (załącznik do uchwały Nr 1164/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.).
  • Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej – prowadzenie mieszkania chronionego treningowego dla 3 osób - pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w okresie od 01.11.2023r. do 31.12.2023r. (załącznik do uchwały Nr 1168/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.).
Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza nabór kandydatów do następujących komisji konkursowych : Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej - prowadzenie domu pomocy społecznej dla 35 osób przewlekle somatycznie chorych o zasięgu ponadgminnym (załącznik do uchwały Nr 1166/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.). Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej - prowadzenie domu pomocy społecznej dla 70 osób w podeszłym wieku o zasięgu ponadgminnym (załącznik do uchwały Nr 1164/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.). Nabór kandydatów do Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Dąbrowskiego z zakresu pomocy społecznej – prowadzenie mieszkania chronionego treningowego dla 3 osób - pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w okresie od 01.11.2023r. do 31.12.2023r. (załącznik do uchwały Nr 1168/2023 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 18 sierpnia 2023r.). Pliki do pobrania Pobierz plik Komisja 1164 nabór kandydatów podeszły wiek.pdf Pobierz plik ogłoszenie nabór komisja dps somatycznie chorzy.pdf Pobierz plik ogłoszenie nabór komisja dps w podeszłym wieku.pdf Pobierz plik ogłoszenie nabór komisja mieszkanie chronione.pdf Pobierz plik SKAN Komisja 1166 nabór kanydatów somatycznie chorzy.pdf Pobierz plik SKAN Komisja 1168 nabór kandydatów mieszkanie chronione.pdf