Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nabór kandydatów na członków Komisji konkursowej

Nabór kandydatów na członków Komisji konkursowej

Nabór kandydatów na członków Komisji konkursowej

Starosta Dąbrowski ogłasza nabór kandydatów do Komisji konkursowej jaka zostanie powołana przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania polegającego na prowadzeniu w 2016 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na obszarze powiatu dąbrowskiego przez organizację pozarządową prowadzącą działalność pożytku publicznego.

Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać kandydatów do Komisji konkursowej w terminie do dnia 6.11.2015 r. do godz. 15:30 (liczy się data wpływu).

Do pobrania:
Ogłoszenie o naborze kandydatów do Komisji konkursowej

Formularz zgłoszenia kandydata.doc

Starosta Dąbrowski ogłasza nabór kandydatów do Komisji konkursowej jaka zostanie powołana przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w celu opiniowania ofert złożonych w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadania polegającego na prowadzeniu w 2016 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na obszarze powiatu dąbrowskiego przez organizację pozarządową prowadzącą działalność pożytku publicznego. Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać kandydatów do Komisji konkursowej w terminie do dnia 6.11.2015 r. do godz. 15:30 (liczy się data wpływu). Do pobrania:Ogłoszenie o naborze kandydatów do Komisji konkursowejFormularz zgłoszenia kandydata.doc