Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nabór na stanowisko Inspektora ds. Zamówień Publicznych

Nabór na stanowisko Inspektora ds. Zamówień Publicznych

Nabór na stanowisko Inspektora ds. Zamówień Publicznych

Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko: Inspektor ds. Zamówień Publicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Warszawska 48, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub przesyłać na wyżej określony adres w terminie do dnia 12 sierpnia 2019 roku do godziny 14:30.

Dokumenty winny być złożone w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: „Dotyczy naboru na stanowisko Inspektora ds. Zamówień  Publicznych w Zarządzie Drogowym w Dąbrowie Tarnowskiej”.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Zarząd Drogowy w DT/gd

Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko: Inspektor ds. Zamówień Publicznych. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Warszawska 48, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub przesyłać na wyżej określony adres w terminie do dnia 12 sierpnia 2019 roku do godziny 14:30. Dokumenty winny być złożone w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: „Dotyczy naboru na stanowisko Inspektora ds. Zamówień  Publicznych w Zarządzie Drogowym w Dąbrowie Tarnowskiej”. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Zarząd Drogowy w DT/gd