Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nagroda Ministra Edukacji Narodowej dla Dyrektora ZSP nr 1

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej dla Dyrektora ZSP nr 1

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej dla Dyrektora ZSP nr 1

W dniu 23 kwietnia Dyrektor ZSP nr 1 p. Marta Chrabąszcz odebrała z rąk Ministra Edukacji Narodowej p. Krystyny Szumilas nagrodę za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

W ramach konkursu dyrektor szkoły opracowała program nauczania języka polskiego zgodny z nową podstawą programową, która będzie obowiązywać w szkołach ponadgimnazjalnych od przyszłego roku szkolnego.

W uroczystości, która odbyła się w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, wzięła udział również podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej p. Joanna Berdzik. Pani Minister Joanna Berdzik wraz z panem Andrzejem Jasińskim, koordynatorem ogólnopolskiego projektu dotyczącego wdrażania nowej podstawy programowej, poprowadzili dyskusję na temat statusu programów nauczania w prawie oświatowym oraz roli dobrych programów w pracy szkoły.
Pani Minister Krystyna Szumilas przede wszystkim pogratulowała nauczycielom wysokiego poziomu prac konkursowych oraz twórczego opracowania zapisów nowej podstawy programowej. Pani Minister podziękowała także za opracowanie modelowych programów, które mogą być wykorzystane przez innych nauczycieli.

Gratulujemy!

opracowanie: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 23 kwietnia Dyrektor ZSP nr 1 p. Marta Chrabąszcz odebrała z rąk Ministra Edukacji Narodowej p. Krystyny Szumilas nagrodę za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. W ramach konkursu dyrektor szkoły opracowała program nauczania języka polskiego zgodny z nową podstawą programową, która będzie obowiązywać w szkołach ponadgimnazjalnych od przyszłego roku szkolnego. W uroczystości, która odbyła się w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, wzięła udział również podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej p. Joanna Berdzik. Pani Minister Joanna Berdzik wraz z panem Andrzejem Jasińskim, koordynatorem ogólnopolskiego projektu dotyczącego wdrażania nowej podstawy programowej, poprowadzili dyskusję na temat statusu programów nauczania w prawie oświatowym oraz roli dobrych programów w pracy szkoły.Pani Minister Krystyna Szumilas przede wszystkim pogratulowała nauczycielom wysokiego poziomu prac konkursowych oraz twórczego opracowania zapisów nowej podstawy programowej. Pani Minister podziękowała także za opracowanie modelowych programów, które mogą być wykorzystane przez innych nauczycieli. Gratulujemy! opracowanie: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej