Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nagrody w konkursie POWIAT W OBIEKTYWIE rozdane!

Nagrody w konkursie POWIAT W OBIEKTYWIE rozdane!

Nagrody w konkursie POWIAT W OBIEKTYWIE rozdane!

W piątek 18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego „Powiat w obiektywie" organizowanego przez Wydział Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia na łamach portalu społecznościowego Facebook.

Konkurs polegał na przesłaniu organizatorowi maksymalnie 3 zdjęć prezentujących Powiat Dąbrowski a jego celem było zachęcenie mieszkańców oraz odwiedzających nasz region do współdziałania na rzecz budowania pozytywnego wizerunku Powiatu Dąbrowskiego.

Starosta pogratulował zwycięzcom i przekazał wyrazy uznania dla autorów nagrodzonych prac. W spotkaniu udział wzięli; Andrzej Bzduła – laureat I miejsca w konkursie, Barbara Drąg – laureatka III miejsca w konkursie i Winicjusz Rucki – laureat wyróżnienia w konkursie oraz Grzegorz Olearczyk - Z-ca Naczelnika Wydziały Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia.

Po oficjalnym wręczeniu nagród rozmawiano na temat inicjatyw społecznych oraz planowanych projektów na rzecz rozwoju lokalnego Powiatu Dąbrowskiego.

W piątek 18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego „Powiat w obiektywie" organizowanego przez Wydział Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia na łamach portalu społecznościowego Facebook. Konkurs polegał na przesłaniu organizatorowi maksymalnie 3 zdjęć prezentujących Powiat Dąbrowski a jego celem było zachęcenie mieszkańców oraz odwiedzających nasz region do współdziałania na rzecz budowania pozytywnego wizerunku Powiatu Dąbrowskiego. Starosta pogratulował zwycięzcom i przekazał wyrazy uznania dla autorów nagrodzonych prac. W spotkaniu udział wzięli; Andrzej Bzduła – laureat I miejsca w konkursie, Barbara Drąg – laureatka III miejsca w konkursie i Winicjusz Rucki – laureat wyróżnienia w konkursie oraz Grzegorz Olearczyk - Z-ca Naczelnika Wydziały Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia. Po oficjalnym wręczeniu nagród rozmawiano na temat inicjatyw społecznych oraz planowanych projektów na rzecz rozwoju lokalnego Powiatu Dąbrowskiego.