1. Nagrodzeni gimnazjaliści w konkursie Recytatorskim Utworów Anglojęzycznych

Nagrodzeni gimnazjaliści w konkursie Recytatorskim Utworów Anglojęzycznych

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

W dniu 30 marca 2011 r. w ZSP nr 1w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Konkurs Recytatorski Utworów Anglojęzycznych przeznaczony dla gimnazjalistów. Konkurs miał na celu promowanie nauki języka angielskiego oraz zainteresowanie młodzieży poezją.I miejsce zajęła Małgorzata Sitko, uczennica Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (opiekun: A. Ślęczkowska), II miejsce zajęła Patrycja Wójcik, uczennica Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim (opiekun: E. Kijowska), III miejsce ex aequo zajęły Agata Kubaśka, uczennica Gimnazjum w Podlipiu (opiekun: K. Banaś) oraz Karolina Żelazny, uczennica Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim. Wyróżnienia otrzymali: Joanna Bania, uczennica Gimnazjum w Podlipiu, Gabriela Lis, uczennica Gimnazjum w Szczucinie (opiekun: M. Kądzielowa) oraz Dominika Mucha, uczennica Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim. Nagrody wręczał w imieniu Starosty Dąbrowskiego inspektor Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym – Mateusz Rzeźniewski. Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego w ZSP nr 1, a fundatorem nagród Zarząd Powiatu Dąbrowskiego oraz wydawnictwa anglojęzyczne Oxford i Longman.Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!