Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Najlepsi z ortografii

Najlepsi z ortografii

Do mistrzów powiatowej ortografii z gimnazjów i liceów dołączyli niedawno uczniowie szkół podstawowych. Tytuł "Mistrza Ortografii Powiatu Dąbrowskiego" w czwartej edycji konkursu, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie i Dąbrowski Dom Kultury otrzymała Justyna Okulska z Olesna.

Drugie miejsce przypadło Annie Bator ze SP w Smęgorzowie, a trzecie ex aequo Mateuszowi Zającowi ze Słupca i Paulinie Gabłońskiej ze SP nr 2 w Dąbrowie. Drużynowo najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleśnie i to oni zdobyli przechodni puchar dyrektora DDK.

Najlepsi z ortografii - 31/5/2004

Do mistrzów powiatowej ortografii z gimnazjów i liceów dołączyli niedawno uczniowie szkół podstawowych. Tytuł "Mistrza Ortografii Powiatu Dąbrowskiego" w czwartej edycji konkursu, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie i Dąbrowski Dom Kultury otrzymała Justyna Okulska z Olesna. Drugie miejsce przypadło Annie Bator ze SP w Smęgorzowie, a trzecie ex aequo Mateuszowi Zającowi ze Słupca i Paulinie Gabłońskiej ze SP nr 2 w Dąbrowie. Drużynowo najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleśnie i to oni zdobyli przechodni puchar dyrektora DDK. Najlepsi z ortografii - 31/5/2004