1. Narada podsumowująca pracę dąbrowskiej policji w 2014 roku

Narada podsumowująca pracę dąbrowskiej policji w 2014 roku

Na zakończenie narady głos zabrał  I Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Marek WoźniczkaGarnizon dąbrowskiej Policji jest stabilnym garnizonem i co roku uzyskuje wysokie wyniki swojej pracy, co odzwierciedlają przedstawione zestawienia. Praca dąbrowskich policjantów zarówno w kontekście wykrywania sprawców przestępstw, jak też kształtowania działalności profilaktyczno-edukacyjnej prowadzonej w różnych sektorach społecznych, znacząco wpisuje się w wizerunek małopolskiej Policji. Pozostaje mi za tą pracę w imieniu Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podziękować zarówno policjantom jak i pracownikom dąbrowskiej policji oraz życzyć przede wszystkim  spokoju, aby udało się na takim poziomie realizować nasze zadania jak do tej pory – podsumował I Zastępca KWP w Krakowie insp. Marek Woźniczka.

Z udziałem m.in. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Marka Woźniczki, Wicestarosty Dąbrowskiego Marka Kopii, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego w dniu 10 lutego 2015 br. w sali konferencyjnej  Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się narada roczna podsumowująca pracę policjantów powiatu dąbrowskiego za 2014 rok. W naradzie ponadto uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej oraz pracowników cywilnych dąbrowskiej Policji.   W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzej Kupiec przedstawił sprawozdanie z pracy dąbrowskiej Policji za 2014 rok oraz syntetycznie pracę poszczególnych komórek organizacyjnych Komendy. Nie zabrakło również informacji oraz zdjęć związanych z udziałem dąbrowskich policjantów w różnego rodzaju wydarzeniach  odbywających się w zeszłym roku na terenie Powiśla. Na zakończenie prezentacji Komendant Andrzej Kupiec podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym dąbrowskiej Komendy za zaangażowanie i sumienną pracę w 2014 roku.    Następnie głos zabrali zaproszeni goście. Ze strony przedstawicieli samorządu lokalnego nie brakowało pochwał za osiągane wyniki oraz życzeń dalszej, owocnej współpracy i bezpiecznej służby dla wszystkich policjantów oraz policjantek, a także dla pracowników Komendy.   Na zakończenie narady głos zabrał  I Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Marek Woźniczka – Garnizon dąbrowskiej Policji jest stabilnym garnizonem i co roku uzyskuje wysokie wyniki swojej pracy, co odzwierciedlają przedstawione zestawienia. Praca dąbrowskich policjantów zarówno w kontekście wykrywania sprawców przestępstw, jak też kształtowania działalności profilaktyczno-edukacyjnej prowadzonej w różnych sektorach społecznych, znacząco wpisuje się w wizerunek małopolskiej Policji. Pozostaje mi za tą pracę w imieniu Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podziękować zarówno policjantom jak i pracownikom dąbrowskiej policji oraz życzyć przede wszystkim  spokoju, aby udało się na takim poziomie realizować nasze zadania jak do tej pory – podsumował I Zastępca KWP w Krakowie insp. Marek Woźniczka.