Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nawiązanie Współpracy !

Nawiązanie Współpracy !

Nawiązanie Współpracy !

W dniu 10 lutego 2010 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego z Komendantem WKU, ppłk. Zbigniewem Skurnowiczem, mjr Adamem Henczelem, przedstawicielem 3 batalionu ratownictwa inżynieryjnego z Niska z por. Piotrem Korpyta, przedstawicielem Oddziału Zamiejscowego Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Józefem Rajchel, Komendantem PPSP w Dąbrowie Tarnowskiej, st.bryg. Adamem Rzemińskim oraz z-cą Komendanta mł. bryg. Andrzejem Gorzkowskim.
Tematem spotkania było określenie zakresu współdziałania sił zbrojnych, w tym użycia sił i środków 3 batalionu ratownictwa inżynieryjnego z Niska, w czasie realizacji powierzonych zadań w przypadku wystąpienia powodzi, czy zjawisk lodowych w Powiecie Dąbrowskim.

W dniu 10 lutego 2010 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego z Komendantem WKU, ppłk. Zbigniewem Skurnowiczem, mjr Adamem Henczelem, przedstawicielem 3 batalionu ratownictwa inżynieryjnego z Niska z por. Piotrem Korpyta, przedstawicielem Oddziału Zamiejscowego Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Józefem Rajchel, Komendantem PPSP w Dąbrowie Tarnowskiej, st.bryg. Adamem Rzemińskim oraz z-cą Komendanta mł. bryg. Andrzejem Gorzkowskim.Tematem spotkania było określenie zakresu współdziałania sił zbrojnych, w tym użycia sił i środków 3 batalionu ratownictwa inżynieryjnego z Niska, w czasie realizacji powierzonych zadań w przypadku wystąpienia powodzi, czy zjawisk lodowych w Powiecie Dąbrowskim.