Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Niepodległość w twórczości muzycznej

Niepodległość w twórczości muzycznej

Niepodległość w twórczości muzycznej

W niedzielne popołudnie, w hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie, odbył się wyjątkowy koncert patriotyczny w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie pn. „Niepodległość w Twórczości Muzycznej – 101. Rocznica Odzyskania Niepodległości”.

W tym muzycznym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego. Na koncert przybyli Lesław Wieczorek starosta dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk wicestarosta wraz z małżonką, Krzysztof Kupiec wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Maria Sztorc skarbnik powiatu, Anna Mikos sekretarz powiatu, Jan Sipior burmistrz Szczucina, Antoni Radłowski przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie a także radni samorządu powiatowego i gminnego.
Gośćmi szczególnymi wydarzenia była delegacja z miasta Roding w Niemczech na czele z Franzem Reichold burmistrzem miasta Roding.
Muzycy i soliści pod batutą kapelmistrza Jarosława Dzięgla zagrali 20 najpiękniejszych utworów patriotycznych, które niejednokrotnie nawiązywały do historii naszego narodu. Wypełnioną po brzegi widownię swoimi głosami zachwyciły jak zwykle wokalistki i wokaliści Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec, Mikołaj Beker i Jakub Bukała.
Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie.

msmol

W niedzielne popołudnie, w hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie, odbył się wyjątkowy koncert patriotyczny w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie pn. „Niepodległość w Twórczości Muzycznej – 101. Rocznica Odzyskania Niepodległości”. W tym muzycznym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego. Na koncert przybyli Lesław Wieczorek starosta dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk wicestarosta wraz z małżonką, Krzysztof Kupiec wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Maria Sztorc skarbnik powiatu, Anna Mikos sekretarz powiatu, Jan Sipior burmistrz Szczucina, Antoni Radłowski przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie a także radni samorządu powiatowego i gminnego.Gośćmi szczególnymi wydarzenia była delegacja z miasta Roding w Niemczech na czele z Franzem Reichold burmistrzem miasta Roding.Muzycy i soliści pod batutą kapelmistrza Jarosława Dzięgla zagrali 20 najpiękniejszych utworów patriotycznych, które niejednokrotnie nawiązywały do historii naszego narodu. Wypełnioną po brzegi widownię swoimi głosami zachwyciły jak zwykle wokalistki i wokaliści Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec, Mikołaj Beker i Jakub Bukała. Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie. msmol