Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Niezwykły Gość w Jednostce Wspierającej Rodzinę

Niezwykły Gość w Jednostce Wspierającej Rodzinę

Niezwykły Gość w Jednostce Wspierającej Rodzinę

11 grudnia do Jednostki Wspierającej Rodzinę przybył p. Jacek Brzeziński, członek CHARAKTERNI TEAM, HUSARIA RACE TEAM Tarnów, którego misją jest promocja sportów ekstremalnych i dotarcie z nią do jak najszerszej grupy młodych ludzi. Pan Brzeziński reprezentuje nasz kraj na mistrzostwach świata i Europy w biegach ekstremalnych z przeszkodami, w czasie których sprawdza swój charakter, swoją psychikę, siłę, wytrzymałość i sprawność. Obecnie przygotowuje się do Runmageddonu na Saharze, gdzie wystartuje na dystansie 120 kilometrów z przeszkodami.

Spotkanie z p. Jackiem Brzezińskim, możliwość zadawania mu pytań i uzyskania na nie odpowiedzi, było dla młodzieży wyjątkowym przeżyciem, a „bohater” okazał się być człowiekiem „z krwi i kości” – zmagającym się ze swoimi słabościami i stawiającym sobie nowe cele. Dziękujemy za spotkanie oraz upominki i życzymy wielu sportowych sukcesów!

11 grudnia do Jednostki Wspierającej Rodzinę przybył p. Jacek Brzeziński, członek CHARAKTERNI TEAM, HUSARIA RACE TEAM Tarnów, którego misją jest promocja sportów ekstremalnych i dotarcie z nią do jak najszerszej grupy młodych ludzi. Pan Brzeziński reprezentuje nasz kraj na mistrzostwach świata i Europy w biegach ekstremalnych z przeszkodami, w czasie których sprawdza swój charakter, swoją psychikę, siłę, wytrzymałość i sprawność. Obecnie przygotowuje się do Runmageddonu na Saharze, gdzie wystartuje na dystansie 120 kilometrów z przeszkodami. Spotkanie z p. Jackiem Brzezińskim, możliwość zadawania mu pytań i uzyskania na nie odpowiedzi, było dla młodzieży wyjątkowym przeżyciem, a „bohater” okazał się być człowiekiem „z krwi i kości” – zmagającym się ze swoimi słabościami i stawiającym sobie nowe cele. Dziękujemy za spotkanie oraz upominki i życzymy wielu sportowych sukcesów!