Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. NIK zaprasza do wypełnienia ankiety

NIK zaprasza do wypełnienia ankiety

NIK zaprasza do wypełnienia ankiety

Najwyższa Izba Kontroli Delegatura w Krakowie prowadzi kontrolę dotyczącą wykorzystania obiektów sportowych wybudowanych w ramach Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej w województwie małopolskim (P/14/08). W ramach tej kontroli zaplanowano zbieranie opinii i informacji od mieszkańców województwa małopolskiego, dotyczących ich aktywności sportowej oraz stopnia i warunków wykorzystania obiektów sportowo-rekreacyjnych. NIK zależy by możliwość wypowiedzenia się miała jak największa grupa mieszkańców Małopolski.

Mając na uwadze powyższe prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o wypełnianie ankiety NIK znajdującej się pod linkiem:

http://zapytania.nik.gov.pl/limesurvey/index.php?r=survey/index&sid=785322&lang=pl

Ankietę można wypełniać do 31 października 2014 r.

Wyniki badań będą upublicznione na stronie Najwyższej Izby Kontroli wraz z informacją o wynikach kontroli pn. ''Wykorzystanie obiektów wybudowanych w ramach Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej w województwie małopolskim (P/14/088)'', której opublikowanie planuje się na początku 2015 r.

Najwyższa Izba Kontroli Delegatura w Krakowie prowadzi kontrolę dotyczącą wykorzystania obiektów sportowych wybudowanych w ramach Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej w województwie małopolskim (P/14/08). W ramach tej kontroli zaplanowano zbieranie opinii i informacji od mieszkańców województwa małopolskiego, dotyczących ich aktywności sportowej oraz stopnia i warunków wykorzystania obiektów sportowo-rekreacyjnych. NIK zależy by możliwość wypowiedzenia się miała jak największa grupa mieszkańców Małopolski. Mając na uwadze powyższe prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o wypełnianie ankiety NIK znajdującej się pod linkiem: http://zapytania.nik.gov.pl/limesurvey/index.php?r=survey/index&sid=785322&lang=pl Ankietę można wypełniać do 31 października 2014 r. Wyniki badań będą upublicznione na stronie Najwyższej Izby Kontroli wraz z informacją o wynikach kontroli pn. ''Wykorzystanie obiektów wybudowanych w ramach Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej w województwie małopolskim (P/14/088)'', której opublikowanie planuje się na początku 2015 r.