Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowa karetka dla dąbrowskiego Szpitala

Nowa karetka dla dąbrowskiego Szpitala

Dzięki staraniom Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, Wojewoda Maciej Klima przekazał 300 tys. zł dotacji na zakup ambulansu wraz z specjalistycznym wyposażeniem. W ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przetarg na zakup nowej karetki. Przewiduje się, że jeszcze w tym roku nowy ambulans wyposażony w nowoczesny sprzęt do ratownictwa medycznego trafi do Szpitala. Informację o pozyskaniu dotacji na nowy ambulans, Starosta Dąbrowski przekazał dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Opieki Zdrowotnej podczas uroczystego otwarcia Izby Przyjęć.

Podejmując starania o uzyskanie dotacji na ten cel, Samorząd Powiatu Dąbrowskiego chciał, aby nowa karetka trafiła do Szpitala po uruchomieniu nowej Izby Przyjęć, dzięki czemu podniesie się standard udzielanych świadczeń medycznych na terenie Powiatu.

Dzięki staraniom Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, Wojewoda Maciej Klima przekazał 300 tys. zł dotacji na zakup ambulansu wraz z specjalistycznym wyposażeniem. W ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przetarg na zakup nowej karetki. Przewiduje się, że jeszcze w tym roku nowy ambulans wyposażony w nowoczesny sprzęt do ratownictwa medycznego trafi do Szpitala. Informację o pozyskaniu dotacji na nowy ambulans, Starosta Dąbrowski przekazał dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Opieki Zdrowotnej podczas uroczystego otwarcia Izby Przyjęć. Podejmując starania o uzyskanie dotacji na ten cel, Samorząd Powiatu Dąbrowskiego chciał, aby nowa karetka trafiła do Szpitala po uruchomieniu nowej Izby Przyjęć, dzięki czemu podniesie się standard udzielanych świadczeń medycznych na terenie Powiatu.