Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowa pracownia komputerowa w ZSP w Brniu

Nowa pracownia komputerowa w ZSP w Brniu

Nowa pracownia komputerowa w ZSP w Brniu

W dniu 04.06.2008 roku, w ramach projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu został wyposażony w nowoczesną pracownię komputerową i centrum multimedialne.

Pracownia składa się z 16 komputerów z systemem operacyjnym Windows Vista oraz z monitorami LCD samsung 19''.

Razem z pracownią zainstalowano również centrum multimedialne z czterema zestawami komputerowymi. W skład całego zestawu wchodzą również dwie drukarki laserowe, laptop DELL oraz projektor multimedialny. Jest to druga pracownia tego typu w szkole w Brniu z dostępem do internetu. Uczniowie będą z niej również korzystać na zajęciach w technikum budownictwa i technikum agrobiznesu, ucząc się pracy w programie Auto – Cad , programach księgowych i rachunkowych ,które zostały zakupione w ostatnim czasie do szkoły.

W dniu 04.06.2008 roku, w ramach projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu został wyposażony w nowoczesną pracownię komputerową i centrum multimedialne. Pracownia składa się z 16 komputerów z systemem operacyjnym Windows Vista oraz z monitorami LCD samsung 19''. Razem z pracownią zainstalowano również centrum multimedialne z czterema zestawami komputerowymi. W skład całego zestawu wchodzą również dwie drukarki laserowe, laptop DELL oraz projektor multimedialny. Jest to druga pracownia tego typu w szkole w Brniu z dostępem do internetu. Uczniowie będą z niej również korzystać na zajęciach w technikum budownictwa i technikum agrobiznesu, ucząc się pracy w programie Auto – Cad , programach księgowych i rachunkowych ,które zostały zakupione w ostatnim czasie do szkoły.