Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe ścieżki pieszo – rowerowe przy drogach powiatowych

Nowe ścieżki pieszo – rowerowe przy drogach powiatowych

Nowe ścieżki pieszo – rowerowe przy drogach powiatowych

Samorząd powiatowy w trosce o bezpieczeństwo zarówno kierujących pojazdami, jak i pieszych, sukcesywnie zabiega o modernizację dróg powiatowych. Kolejną zrealizowaną inwestycją jest budowa ścieżek pieszo-rowerowych.

Powstała ścieżka pieszo-rowerowa wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki (od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1322K do zbiornika wodnego w Narożnikach). To już III etap. Koszt wyniósł 135 300 zł.

Wybudowano również ciąg pieszo – rowerowy oraz ścieżkę rowerową w ciągu drogi powiatowej nr 1322K w Radgoszczy. Koszt tej inwestycji to 147 600 zł.

Prace zostały zrealizowane ze środków budżetu Powiatu Dąbrowskiego i dofinansowania Gminy Radgoszcz.

Samorząd powiatowy w trosce o bezpieczeństwo zarówno kierujących pojazdami, jak i pieszych, sukcesywnie zabiega o modernizację dróg powiatowych. Kolejną zrealizowaną inwestycją jest budowa ścieżek pieszo-rowerowych. Powstała ścieżka pieszo-rowerowa wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki (od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1322K do zbiornika wodnego w Narożnikach). To już III etap. Koszt wyniósł 135 300 zł. Wybudowano również ciąg pieszo – rowerowy oraz ścieżkę rowerową w ciągu drogi powiatowej nr 1322K w Radgoszczy. Koszt tej inwestycji to 147 600 zł. Prace zostały zrealizowane ze środków budżetu Powiatu Dąbrowskiego i dofinansowania Gminy Radgoszcz. fot. Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej