Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe biuro dla pracownika Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Radgoszczy

Nowe biuro dla pracownika Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Radgoszczy

Nowe biuro dla pracownika  Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Radgoszczy

W dniu 08.01.2007 zostało uroczyście przekazane do realizacji obowiązków służbowych, Pani Annie Brożek –Niemczura- pracownikowi MODR PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej, nowe biuro w siedzibie Urzędu Gminy.

Stało się tak dzięki staraniom nowo wybranego wójta w tej gminie: Pana Marka Lupy. Pan Marek Lupa poprzez pracę na stanowisku kierownika w Powiatowym biurze ARMiR w Dąbrowie Tarnowskiej, doskonale poznał znaczenie i rolę, jaką spełniają w środowisku wiejskim, pracownicy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej. Poprzez nabycie wieloletniego doświadczenia ze współpracy z MODR -PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej, nowy wójt gminy Radgoszcz po objęciu stanowiska, wypełnił zobowiązania przedwyborcze i zapewnił rolnikom z gminy Radgoszcz godne warunki uzyskiwania pomocy i informacji dotyczących spraw ważnych dla rozwoju wsi i rolnictwa, w tym głównie pieniędzy z Unii Europejskiej.

Jako kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej wyrażam podziękowania dla Pana Marka Lupy za ukłon w stronę Ośrodka Doradztwa Rolniczego, gratuluję postawy i konsekwencji. Mam nadzieję, że rolnicy z terenu tej gminy będąc przyjmowani w godnych warunkach, odniosą dalsze korzyści związane głównie z absorpcją środków unijnych wprost do własnych rodzin, a współpraca między naszymi instytucjami przyniesie jeszcze wiele dobrego.

Opracowanie: Anna Morawiec

W dniu 08.01.2007 zostało uroczyście przekazane do realizacji obowiązków służbowych, Pani Annie Brożek –Niemczura- pracownikowi MODR PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej, nowe biuro w siedzibie Urzędu Gminy. Stało się tak dzięki staraniom nowo wybranego wójta w tej gminie: Pana Marka Lupy. Pan Marek Lupa poprzez pracę na stanowisku kierownika w Powiatowym biurze ARMiR w Dąbrowie Tarnowskiej, doskonale poznał znaczenie i rolę, jaką spełniają w środowisku wiejskim, pracownicy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej. Poprzez nabycie wieloletniego doświadczenia ze współpracy z MODR -PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej, nowy wójt gminy Radgoszcz po objęciu stanowiska, wypełnił zobowiązania przedwyborcze i zapewnił rolnikom z gminy Radgoszcz godne warunki uzyskiwania pomocy i informacji dotyczących spraw ważnych dla rozwoju wsi i rolnictwa, w tym głównie pieniędzy z Unii Europejskiej. Jako kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej wyrażam podziękowania dla Pana Marka Lupy za ukłon w stronę Ośrodka Doradztwa Rolniczego, gratuluję postawy i konsekwencji. Mam nadzieję, że rolnicy z terenu tej gminy będąc przyjmowani w godnych warunkach, odniosą dalsze korzyści związane głównie z absorpcją środków unijnych wprost do własnych rodzin, a współpraca między naszymi instytucjami przyniesie jeszcze wiele dobrego. Opracowanie: Anna Morawiec