Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe chodniki przy drogach powiatowych

Nowe chodniki przy drogach powiatowych

Nowe chodniki przy drogach powiatowych

W ostatnim czasie zakończyły się zadania inwestycyjne związane z budową i remontem chodników przy drogach powiatowych. Wybudowano 3 chodniki wraz z odwodnieniem o łącznej długości 792 mb w miejscowościach Gruszów Wielki i Lipiny (gmina Dąbrowa Tarnowska), Zalipie (gmina Olesno) oraz wyremontowano chodnik w Luszowicach (gmina Radgoszcz).

Koszt realizacji tych zadań wyniósł 950 tys. zł. Środki finansowe na ten cel pochodziły z budżetu samorządu powiatowego oraz dofinansowania samorządów gmin Dąbrowa Tarnowska i Olesno w wysokości 240 tys. zł.

msmol

W ostatnim czasie zakończyły się zadania inwestycyjne związane z budową i remontem chodników przy drogach powiatowych. Wybudowano 3 chodniki wraz z odwodnieniem o łącznej długości 792 mb w miejscowościach Gruszów Wielki i Lipiny (gmina Dąbrowa Tarnowska), Zalipie (gmina Olesno) oraz wyremontowano chodnik w Luszowicach (gmina Radgoszcz). Koszt realizacji tych zadań wyniósł 950 tys. zł. Środki finansowe na ten cel pochodziły z budżetu samorządu powiatowego oraz dofinansowania samorządów gmin Dąbrowa Tarnowska i Olesno w wysokości 240 tys. zł. msmol