Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe godziny otwarcia Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Nowe godziny otwarcia Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Nowe godziny otwarcia Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Wszystkich miłośników turystyki rowerowej serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

Do wypożyczenia dostępnych jest osiem rowerów ( 3 rowery męskie, 3 damskie oraz 2 młodzieżowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci oraz otrzymania kamizelek i opasek odblaskowych. Stanica Turystyczna wyposażona jest również w samoobsługową stację naprawy rowerów, drewniane leżaki, interesujący zbiór biblioteczki regionalnej, pocztówki, mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego. Można także połączyć się z Internetem poprzez WiFi, skorzystać z kuchni lub toalety.

Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu:

środa, czwartek, piątek – w godzinach 9:00 do 17:00
sobota, niedziela – w godzinach od 10:00 do 18:00

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!

Wszystkich miłośników turystyki rowerowej serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Do wypożyczenia dostępnych jest osiem rowerów ( 3 rowery męskie, 3 damskie oraz 2 młodzieżowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci oraz otrzymania kamizelek i opasek odblaskowych. Stanica Turystyczna wyposażona jest również w samoobsługową stację naprawy rowerów, drewniane leżaki, interesujący zbiór biblioteczki regionalnej, pocztówki, mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego. Można także połączyć się z Internetem poprzez WiFi, skorzystać z kuchni lub toalety. Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu: środa, czwartek, piątek – w godzinach 9:00 do 17:00 sobota, niedziela – w godzinach od 10:00 do 18:00 Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!