Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej jest już otwarte

Nowe Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej jest już otwarte

Nowe Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej jest już otwarte

Nowe Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej jest już otwarte. Hospicjum sprawuje opiekę w ramach świadczeń NFZ, zlokalizowane jest przy kompleksie szpitalnym na ulicy Szpitalnej 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. To jeden z największych ośrodków tego typu zlokalizowany w subregionie małopolskim. W Nowym Hospicjum pacjent zostaje objęty opieką medyczną 7 dni w tygodniu. Dodatkowo zapewniona jest opieka rehabilitanta oraz psychologa.

Specjalistycznie wyposażone sale oraz doświadczony personel, zapewniają opiekę na najwyższym poziomie. Warunkiem objęcia pacjenta opieką hospicjum jest dostarczenie dokumentacji medycznej( skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, orzeczenie lekarskie, zgoda pacjenta, a także upoważnienie). Informacje na temat Nowego Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej dostępne są na stronie www.czt.com.pl lub telefonicznie pod numerem 146578211.

Nowe Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej jest już otwarte. Hospicjum sprawuje opiekę w ramach świadczeń NFZ, zlokalizowane jest przy kompleksie szpitalnym na ulicy Szpitalnej 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. To jeden z największych ośrodków tego typu zlokalizowany w subregionie małopolskim. W Nowym Hospicjum pacjent zostaje objęty opieką medyczną 7 dni w tygodniu. Dodatkowo zapewniona jest opieka rehabilitanta oraz psychologa. Specjalistycznie wyposażone sale oraz doświadczony personel, zapewniają opiekę na najwyższym poziomie. Warunkiem objęcia pacjenta opieką hospicjum jest dostarczenie dokumentacji medycznej( skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, orzeczenie lekarskie, zgoda pacjenta, a także upoważnienie). Informacje na temat Nowego Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej dostępne są na stronie www.czt.com.pl lub telefonicznie pod numerem 146578211.