Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe trasy rowerowe w powiecie dąbrowskim

Nowe trasy rowerowe w powiecie dąbrowskim

Nowe trasy rowerowe w powiecie dąbrowskim

Powiat dąbrowski jako członek Tarnowskiej Organizacji Turystycznej przystąpił do projektu pn. „Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego. Trasy Rowerowe Pogórza" w ramach naboru projektów subregionalnych do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, którego liderem jest TOT.

Zakres prac objętych tym projektem obejmuje budowę około 15 km drogi rowerowej na trasie Szczucin – Mędrzechów – Bolesław – Samocice jak również oznakowanie i budowę infrastruktury towarzyszącej (miejsca postojowe, kosze, tablice informacyjne, ławki, przejazdy dla rowerów, zestawy do ćwiczeń).

Trasa ta będzie łączyć się z Wiślaną Trasą Rowerową w miejscowości Lubasz w Gminie Szczucin oraz w miejscowości Samocice w gminie Bolesław.

files/aktualnosci/2016/05_maj/10_Nowe_trasy_rowerowe_w_powiecie_dabrowskim/mapa sciezki rowrowe.jpg

SM

Powiat dąbrowski jako członek Tarnowskiej Organizacji Turystycznej przystąpił do projektu pn. „Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego. Trasy Rowerowe Pogórza" w ramach naboru projektów subregionalnych do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, którego liderem jest TOT. Zakres prac objętych tym projektem obejmuje budowę około 15 km drogi rowerowej na trasie Szczucin – Mędrzechów – Bolesław – Samocice jak również oznakowanie i budowę infrastruktury towarzyszącej (miejsca postojowe, kosze, tablice informacyjne, ławki, przejazdy dla rowerów, zestawy do ćwiczeń). Trasa ta będzie łączyć się z Wiślaną Trasą Rowerową w miejscowości Lubasz w Gminie Szczucin oraz w miejscowości Samocice w gminie Bolesław. SM