1. Nowi Dyrektorzy Szkół

Nowi Dyrektorzy Szkół

W dniu 11.07.2007 r. Zarząd Powiatu Dąbrowskiego po otrzymaniu pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty podjął uchwałę o powierzeniu obowiązków dyrektorskich na okres od 01.09.2007 r. do 31.08.2012 r.:• Pani Marcie Chrabąszcz na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej• Panu Jarosławowi Boryczka na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Wręczenia aktów powierzenia dokonał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski w obecności Przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Kądzielawy, Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego, Sekretarza Powiatu Kazimierza Wójcika oraz Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Marioli Smolorz.