Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowości książkowe w Bibliotece Powiatowej

Nowości książkowe w Bibliotece Powiatowej

Nowości książkowe w Bibliotece Powiatowej

Powiatowa Biblioteka Publiczna z siedzibą w Brniu dokonała pierwszych zakupów nowości wydawniczych ze środków przekazanych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie. Wśród nowości znajdziecie Państwo wiele lekkich pozycji wakacyjnych, są kryminały i thrillery, sensacja oraz książki dla młodzieży.

Hitem ostatnich dni jest książka Petera Pomarantseva „ Jadro dziwności '. Jest to wciągająca i niepokojąca relacja z ponurej, postsowieckie j Rosji. Chwilami przerażająca ale równocześnie przekonująca książka, która odsłania rzeczywistość ukrytą pod fasadą żywotnego i pełnego blasku kraju.

„ Cezaria Evora" - Opowieść o kobiecie, która boso podbiła muzyczny świat i stała się legendą.

„ Resortowe dzieci Służby '' - Ponad 1000 stron fascynujących historii, nazwisk dokumentów o dynastiach w służbach specjalnych PRL -u i III RP

„ Notebook '' - Powieść polska. To nowoczesny, wciągający i trzymający w napięciu thriller, który podejmuje ważne tematy współczesności jak : niezależność mediów, niezawisłość sądów i prokuratury czy ciemne strony internetu.

„ Panteon '' - Zagraniczna sensacyjna powieść historyczna

Jest to tylko kilka tytułów. Pozostałe prosimy szukać na stronie Biblioteki www.pbpdt.pl

 

Życzymy miłego wypoczynku z książką.

Powiatowa Biblioteka Publiczna z siedzibą w Brniu

Powiatowa Biblioteka Publiczna z siedzibą w Brniu dokonała pierwszych zakupów nowości wydawniczych ze środków przekazanych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie. Wśród nowości znajdziecie Państwo wiele lekkich pozycji wakacyjnych, są kryminały i thrillery, sensacja oraz książki dla młodzieży. Hitem ostatnich dni jest książka Petera Pomarantseva „ Jadro dziwności '. Jest to wciągająca i niepokojąca relacja z ponurej, postsowieckie j Rosji. Chwilami przerażająca ale równocześnie przekonująca książka, która odsłania rzeczywistość ukrytą pod fasadą żywotnego i pełnego blasku kraju. „ Cezaria Evora" - Opowieść o kobiecie, która boso podbiła muzyczny świat i stała się legendą. „ Resortowe dzieci Służby '' - Ponad 1000 stron fascynujących historii, nazwisk dokumentów o dynastiach w służbach specjalnych PRL -u i III RP „ Notebook '' - Powieść polska. To nowoczesny, wciągający i trzymający w napięciu thriller, który podejmuje ważne tematy współczesności jak : niezależność mediów, niezawisłość sądów i prokuratury czy ciemne strony internetu. „ Panteon '' - Zagraniczna sensacyjna powieść historyczna Jest to tylko kilka tytułów. Pozostałe prosimy szukać na stronie Biblioteki www.pbpdt.pl   Życzymy miłego wypoczynku z książką. Powiatowa Biblioteka Publiczna z siedzibą w Brniu