1. Nowości książkowe w Powiatowej Bibliotece Publicznej

Nowości książkowe w Powiatowej Bibliotece Publicznej

Wśród nowości znajdują się m.in. :

- Alice Munro „Dziewczęta i kobiety"
- Witold Gombrowicz „Kronos"
- Marie Hermanson „Rajska dolina"
- Abbi Glines „O krok za daleko"
- David Treanor „Misja Mongolia"
- Caroline Leavitt „Szczęście w twoich oczach"
- Corina Bomann „Wyspa motyli"
- Patricia Schröder „ Morza szept"
- Piotr Zychowicz „Obłęd '44"
- Grażyna Jagielska „Miłość z kamienia"
- Jarosław Sokół „Czas honoru"
- Dan Brown „Inferno"
- Zygmunt Miłoszewski „ Bezcenny"

Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcyjnego księgozbioru biblioteki.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brniu wzbogaciła swój księgozbiór o nowe pozycje książkowe zakupione w ramach Programu Biblioteki Narodowej. Wśród nowości znajdują się m.in. : - Alice Munro „Dziewczęta i kobiety"- Witold Gombrowicz „Kronos"- Marie Hermanson „Rajska dolina"- Abbi Glines „O krok za daleko"- David Treanor „Misja Mongolia"- Caroline Leavitt „Szczęście w twoich oczach"- Corina Bomann „Wyspa motyli"- Patricia Schröder „ Morza szept"- Piotr Zychowicz „Obłęd '44"- Grażyna Jagielska „Miłość z kamienia"- Jarosław Sokół „Czas honoru"- Dan Brown „Inferno"- Zygmunt Miłoszewski „ Bezcenny" Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcyjnego księgozbioru biblioteki.