1. NOWOŚCI WAKACYJNE W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

NOWOŚCI WAKACYJNE W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

- „Spiski" - polska powieść społeczno - obyczajowa autorstwa Wojciecha Kuczoka.

Wychodząc naprzeciw czytelnikom Biblioteka Powiatowa dokonała zakupu partii książek wakacyjnych, wśród których znalazły się najbardziej poszukiwane tytuły: - „ Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet " i „Dziewczyna, która igrała z ogniem" „ - powieści sensacyjne autorstwa Larsson Stieg (trzeci tom wkrótce).- „W pogoni za świetlikami" - powieść o opuszczeniu i poszukiwaniu własnej tożsamości.- „Kiedy płaczą świerszcze" , „Gdzie rzeka kończy swój bieg" - autorstwa Martina Charlesa.- „Żniwo gniewu" - polska powieść historyczna z okresu wojny. Jest to opowieść o kobietach, ich woli przetrwania, o miłości, poświęceniu, a zarazem o cierpieniu, wytrwałości i nadziei.- „Róże cmentarne" i „Aleja samobójców" - powieści detektywistyczne autorstwa Marka Krajewskiego i Mariusza Czubaja.- „Spiski" - polska powieść społeczno - obyczajowa autorstwa Wojciecha Kuczoka.- Thrillery medyczne: „Ciało" oraz „Bez skrupułów" autorstwa Gerritsen Tess, a także „Wstrząs" - Robina Cooka.- „Tygrysie Wzgórza" - światowy bestselleler Mandonny Sarity (Indyjskie Przeminęło z wiatrem). To tylko niektóre pozycje z najnowszego zakupu, które czekają na Państwa w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.