Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowości wydawnicze w bibliotece powiatowej

Nowości wydawnicze w bibliotece powiatowej

Nowości wydawnicze w bibliotece powiatowej

Podobnie jak w roku ubiegłym  Powiatowa Biblioteka Publiczna otrzymała środki na zakup nowości wydawniczych dla bibliotek realizowane w ramach Programu Biblioteki Narodowej.

Biblioteka przystąpiła do realizacji dokonując pierwszych zakupów literatury młodzieżowej i lektur poszukiwanych przez młodych czytelników.

Księgozbiór Biblioteki wzbogaci się również o literaturę dla czytelników dorosłych.

Miesiąc wrzesień i październik – to czas, w którym Biblioteka będzie zachęcała czytelników do sięgania po nowości wydawnicze na długie jesienne wieczory.

Zachęcamy do lektury.


Podobnie jak w roku ubiegłym  Powiatowa Biblioteka Publiczna otrzymała środki na zakup nowości wydawniczych dla bibliotek realizowane w ramach Programu Biblioteki Narodowej. Biblioteka przystąpiła do realizacji dokonując pierwszych zakupów literatury młodzieżowej i lektur poszukiwanych przez młodych czytelników. Księgozbiór Biblioteki wzbogaci się również o literaturę dla czytelników dorosłych. Miesiąc wrzesień i październik – to czas, w którym Biblioteka będzie zachęcała czytelników do sięgania po nowości wydawnicze na długie jesienne wieczory. Zachęcamy do lektury.