Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowojorski poranek w MBP

Nowojorski poranek w MBP

Nowojorski poranek w MBP

Czwartkowy poranek w nowojorskim klimacie spędziły w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej chętne dzieci w wieku od 7 do 13 lat. O Ameryce, a w szczególności o jednym z największym miast w USA opowiedziała wraz z synami Iwona Nowak – pedagog pochodząca z Nieczajny Dolnej, a na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku.

Dyrektor MBP Anna Jastrzębiec-Witowska zapoznała uczestników z literaturą dostępną w dąbrowskiej książnicy, gdzie tłem przygód książkowych bohaterów jest właśnie centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Dzieci zainspirowane ciekawostkami na temat Nowego Jorku przygotowały afisze z największymi budowlami, które można zobaczyć w tym mieście.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Czwartkowy poranek w nowojorskim klimacie spędziły w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej chętne dzieci w wieku od 7 do 13 lat. O Ameryce, a w szczególności o jednym z największym miast w USA opowiedziała wraz z synami Iwona Nowak – pedagog pochodząca z Nieczajny Dolnej, a na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku. Dyrektor MBP Anna Jastrzębiec-Witowska zapoznała uczestników z literaturą dostępną w dąbrowskiej książnicy, gdzie tłem przygód książkowych bohaterów jest właśnie centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Dzieci zainspirowane ciekawostkami na temat Nowego Jorku przygotowały afisze z największymi budowlami, które można zobaczyć w tym mieście. fot. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej źródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG