1. Noworoczne spotkania opłatkowe

Noworoczne spotkania opłatkowe

Kolędy, pastorałki, życzenia noworoczne i świąteczna atmosfera towarzyszą spotkaniom opłatkowym organizowanym w okresie karnawału w urzędach, instytucjach, szkołach czy stowarzyszeniach.Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Spotkaniom tym towarzyszy radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera. Przedstawiciele samorządu powiatowego aktywnie uczestniczą w tych spotkaniach, które służą również nawiązywaniu wzajemnych kontaktów międzyludzkich. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski uczestniczył w spotkaniach noworocznych zorganizowanych przez Akcję Katolicką wsi Nieczajna Górna, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Dąbrowskim Domu Kultury oraz Sołtysa i Koło Gospodyń Wiejskich wsi Lipiny w Gminie Dąbrowa Tarnowska.