Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Noworoczne spotkanie w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Noworoczne spotkanie w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Noworoczne spotkanie w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Czas składania życzeń noworocznych, podziękowań za pracę w starym roku stał się tradycją w dąbrowskiej poradni. Również w tym roku wszyscy pracownicy oraz zaproszeni goście spotykali się na spotkaniu noworocznym podsumowującym 2018 rok. W wydarzeniu uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz pracownicy i emerytowani nauczyciele poradni.

Życzenia najpiękniejszych chwil, zdrowia i szczęścia w Nowym Roku złożyła wszystkim Dyrektor poradni Bogusława Molak. W słowach ciepłych, ale także pełnych refleksji na temat pracy i mijającego czasu powitała gości, pracowników, przedstawiła rolę i osiągnięcia poradni.

Starosta Lesław Wieczorek złożył życzenia pięknego Nowego Roku 2019 oraz podziękował pracownikom za trudną pracę na rzecz dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Życzył wszystkim spokoju, pogody ducha i dobrej współpracy.

Świętowanie noworoczne w poradni było okazją do spotkania pracowników poradni z nowymi władzami Powiatu Dąbrowskiego, do omówienia sukcesów poradni, bardzo dobrej atmosfery w pracy, wymiany doświadczeń i radości z pracy.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Czas składania życzeń noworocznych, podziękowań za pracę w starym roku stał się tradycją w dąbrowskiej poradni. Również w tym roku wszyscy pracownicy oraz zaproszeni goście spotykali się na spotkaniu noworocznym podsumowującym 2018 rok. W wydarzeniu uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz pracownicy i emerytowani nauczyciele poradni. Życzenia najpiękniejszych chwil, zdrowia i szczęścia w Nowym Roku złożyła wszystkim Dyrektor poradni Bogusława Molak. W słowach ciepłych, ale także pełnych refleksji na temat pracy i mijającego czasu powitała gości, pracowników, przedstawiła rolę i osiągnięcia poradni. Starosta Lesław Wieczorek złożył życzenia pięknego Nowego Roku 2019 oraz podziękował pracownikom za trudną pracę na rzecz dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Życzył wszystkim spokoju, pogody ducha i dobrej współpracy. Świętowanie noworoczne w poradni było okazją do spotkania pracowników poradni z nowymi władzami Powiatu Dąbrowskiego, do omówienia sukcesów poradni, bardzo dobrej atmosfery w pracy, wymiany doświadczeń i radości z pracy. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna