Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy Dyrektor Centrum Polonii w Brniu

Nowy Dyrektor Centrum Polonii w Brniu

W dniu 5 kwietnia 2011 r., Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej powołał na pełnienie funkcji Dyrektora Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu do 31maja 2011 r. Pana Mateusza Rzeźniewskiego.

Pan Mateusz Rzeźniewski był pracownikiem Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie zajmował się m.in. sprawami związanymi z współpracą międzynarodową, organizacją przedsięwzięć kulturalnych oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych, w tym z Unii Europejskiej.

Między innymi dzięki jego działaniom został przygotowany i zrealizowany projekt pn.: „Adaptacja pomieszczeń stajni cugowej w zespole dworsko- parkowym w Brniu pod działalność Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji". Pozyskane dzięki temu projektowi środki finansowe w kwocie ponad 1,1 mln zł umożliwiły rozpoczęcie działalności tej instytucji kultury.

Jako dyrektor Centrum Polonii będzie aktywnie pozyskiwał zewnętrzne środki finansowe na działalność powiatowej instytucji kultury, jak również będzie zajmował się nawiązywaniem oficjalnej współpracy między Powiatem Dąbrowskim a środowiskami polonijnymi.

W dniu 5 kwietnia 2011 r., Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej powołał na pełnienie funkcji Dyrektora Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu do 31maja 2011 r. Pana Mateusza Rzeźniewskiego. Pan Mateusz Rzeźniewski był pracownikiem Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie zajmował się m.in. sprawami związanymi z współpracą międzynarodową, organizacją przedsięwzięć kulturalnych oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych, w tym z Unii Europejskiej. Między innymi dzięki jego działaniom został przygotowany i zrealizowany projekt pn.: „Adaptacja pomieszczeń stajni cugowej w zespole dworsko- parkowym w Brniu pod działalność Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji". Pozyskane dzięki temu projektowi środki finansowe w kwocie ponad 1,1 mln zł umożliwiły rozpoczęcie działalności tej instytucji kultury. Jako dyrektor Centrum Polonii będzie aktywnie pozyskiwał zewnętrzne środki finansowe na działalność powiatowej instytucji kultury, jak również będzie zajmował się nawiązywaniem oficjalnej współpracy między Powiatem Dąbrowskim a środowiskami polonijnymi.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG