Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy dyrektor "Plusa"

Nowy dyrektor "Plusa"

Nowy dyrektor

Od poniedziałku nowym dyrektorem tarnowskiego Radia "Plus" w Tarnowie jest ksiądz Bogusław Wójcik. Wójcik wcześniej pracował w tarnowskiej Kurii Diecezjalnej. Miniony piątek był więc ostatnim dniem roboczym księdza Ryszarda Piaseckiego w roli dyrektora "Plusa", który kierował diecezjalną rozgłośnią od początku jej funkcjonowania.

Ks. Piasecki po 10 latach kierowania radiem rozstał się z nim i postanowił przejąć parafię Św. Jadwigi w Dębicy, największą dębicką parafię. W niedzielę o godz. 17.00 nastąpiło już zresztą oficjalne przejęcie przez księdza prałata Ryszarda Piaseckiego parafii w Dębicy.

źródło: Dziennik Polski

Od poniedziałku nowym dyrektorem tarnowskiego Radia "Plus" w Tarnowie jest ksiądz Bogusław Wójcik. Wójcik wcześniej pracował w tarnowskiej Kurii Diecezjalnej. Miniony piątek był więc ostatnim dniem roboczym księdza Ryszarda Piaseckiego w roli dyrektora "Plusa", który kierował diecezjalną rozgłośnią od początku jej funkcjonowania. Ks. Piasecki po 10 latach kierowania radiem rozstał się z nim i postanowił przejąć parafię Św. Jadwigi w Dębicy, największą dębicką parafię. W niedzielę o godz. 17.00 nastąpiło już zresztą oficjalne przejęcie przez księdza prałata Ryszarda Piaseckiego parafii w Dębicy. źródło: Dziennik Polski