Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy Dyrektor Szpitala

Nowy Dyrektor Szpitala

Nowy Dyrektor Szpitala

Z dniem dzisiejszym Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej odwołał Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Pana Pawła Lechowicza.

Na nowego Dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej został powołany Pan Jerzy Orzeł. Nowy Dyrektor szpitala ma 56 lat i mieszka w Bochni. Ukończył Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie o specjalności zarządzanie finansami oraz posiada studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości również z tej samej uczelni. Poseł na Sejm RP X kadencji. W latach 1991 – 1994 był Wojewodą Tarnowskim.

Uzasadnienie uchwały o odwołaniu Pana Pawła Lechowicza Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski przedstawił na Sesji Rady Powiatu, która odbyła się w dniu 9 czerwca 2009r.

Z dniem dzisiejszym Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej odwołał Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Pana Pawła Lechowicza. Na nowego Dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej został powołany Pan Jerzy Orzeł. Nowy Dyrektor szpitala ma 56 lat i mieszka w Bochni. Ukończył Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie o specjalności zarządzanie finansami oraz posiada studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości również z tej samej uczelni. Poseł na Sejm RP X kadencji. W latach 1991 – 1994 był Wojewodą Tarnowskim. Uzasadnienie uchwały o odwołaniu Pana Pawła Lechowicza Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski przedstawił na Sesji Rady Powiatu, która odbyła się w dniu 9 czerwca 2009r.