Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Nowy Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Nowy Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Decyzją Zarządu Powiatu, od dnia 1 stycznia 2009r., poprzedzoną wyborem Komisji Konkursowej, funkcję Dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej obejmie Pan Paweł Lechowicz.

Komisja Konkursowa, w skład której wchodzili członkowie Zarządu Powiatu, związków zawodowych działających w szpitalu oraz Rady Społecznej jednogłośnie zaakceptowała kandydaturę Pana Pawła Lechowicza na Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pan Paweł Lechowicz ma 30 lat i mieszka w Dąbrowie Tarnowskiej. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności finanse ukończone na Politechnice Radomskiej. Ukończył również studia podyplomowe na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie z zakresu pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Decyzją Zarządu Powiatu, od dnia 1 stycznia 2009r., poprzedzoną wyborem Komisji Konkursowej, funkcję Dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej obejmie Pan Paweł Lechowicz. Komisja Konkursowa, w skład której wchodzili członkowie Zarządu Powiatu, związków zawodowych działających w szpitalu oraz Rady Społecznej jednogłośnie zaakceptowała kandydaturę Pana Pawła Lechowicza na Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Pan Paweł Lechowicz ma 30 lat i mieszka w Dąbrowie Tarnowskiej. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności finanse ukończone na Politechnice Radomskiej. Ukończył również studia podyplomowe na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie z zakresu pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.