Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy numer gazety NaszePowisle.pl już w kolportażu

Nowy numer gazety NaszePowisle.pl już w kolportażu

Nowy numer gazety NaszePowisle.pl już w kolportażu

W kolportażu znajduje się już nowy numer gazety NaszePowisle.pl, w którym znajdują się fotorelacje i artykuły dotyczące powiatu dąbrowskiego i poszczególnych gmin położonych w jego granicach administracyjnych: Dąbrowy Tarnowskiej. Bolesławia, Gręboszowa, Olesna, Mędrzechowa, Radgoszczy i Szczucina.

We wrześniowym wydaniu tego miesięcznika znajduje się m.in.: obszerna relacja z VIII Święta Powiśla Dąbrowskiego – Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych.

Ponadto w siódmym numerze znalazły się informacje m.in. o: IX Spotkaniu Kultur, świętach plonów jakie odbyły się w różnych miejscowościach naszego powiatu, Jubileuszu 100-lecia OSP w Ujściu Jezuickim, wizycie przedstawicieli samorządu powiatowego na Słowacji, wyłonieniu wykonawcy budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, biegu z przeszkodami „Ciabaka", spotkaniu z misjonarzami w zespole dworsko-parkowym w Brniu, wizycie tancerek „Sokolików" i „Voce" w Bułgarii, wakacyjnych inwestycjach w gminie Dąbrowa Tarnowska, o podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy samorządami Dąbrowy Tarnowskiej i Szczucinem a miastem Bałta na Ukrainie, a także o "najlepszym sołtysie" z Radgoszczy.

files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Nowy_numer_gazety_NaszePowisle_pl_juz_w_kolportazu/do publikacji.jpg files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Nowy_numer_gazety_NaszePowisle_pl_juz_w_kolportazu/do wgladu 2.jpg

Dużo miejsca, w nowym wydaniu gazety, poświęcone jest imprezom sportowym, których w powiecie dąbrowskim przez miesiąc sierpień organizowanych było bardzo wiele.

Polecamy również obszerny artykuł „Jak jeździ się rowerem po Powiślu?", w którym przedstawione są plusy i minusy nadwiślańskiego „rowerowania" oraz relację z trasy gr. 9 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę.

Redakcja zaprasza do lektury, jednocześnie dziękując za wszystkie przesyłane informacje, które stara się umieszczać zarówno w gazecie jak i portalu NaszePowisle.pl.

files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Nowy_numer_gazety_NaszePowisle_pl_juz_w_kolportazu/do wgladu 4.jpg files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Nowy_numer_gazety_NaszePowisle_pl_juz_w_kolportazu/do wgladu 5.jpg

MM/NaszePowisle.pl/mags

W kolportażu znajduje się już nowy numer gazety NaszePowisle.pl, w którym znajdują się fotorelacje i artykuły dotyczące powiatu dąbrowskiego i poszczególnych gmin położonych w jego granicach administracyjnych: Dąbrowy Tarnowskiej. Bolesławia, Gręboszowa, Olesna, Mędrzechowa, Radgoszczy i Szczucina. We wrześniowym wydaniu tego miesięcznika znajduje się m.in.: obszerna relacja z VIII Święta Powiśla Dąbrowskiego – Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych. Ponadto w siódmym numerze znalazły się informacje m.in. o: IX Spotkaniu Kultur, świętach plonów jakie odbyły się w różnych miejscowościach naszego powiatu, Jubileuszu 100-lecia OSP w Ujściu Jezuickim, wizycie przedstawicieli samorządu powiatowego na Słowacji, wyłonieniu wykonawcy budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, biegu z przeszkodami „Ciabaka", spotkaniu z misjonarzami w zespole dworsko-parkowym w Brniu, wizycie tancerek „Sokolików" i „Voce" w Bułgarii, wakacyjnych inwestycjach w gminie Dąbrowa Tarnowska, o podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy samorządami Dąbrowy Tarnowskiej i Szczucinem a miastem Bałta na Ukrainie, a także o "najlepszym sołtysie" z Radgoszczy. Dużo miejsca, w nowym wydaniu gazety, poświęcone jest imprezom sportowym, których w powiecie dąbrowskim przez miesiąc sierpień organizowanych było bardzo wiele. Polecamy również obszerny artykuł „Jak jeździ się rowerem po Powiślu?", w którym przedstawione są plusy i minusy nadwiślańskiego „rowerowania" oraz relację z trasy gr. 9 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Redakcja zaprasza do lektury, jednocześnie dziękując za wszystkie przesyłane informacje, które stara się umieszczać zarówno w gazecie jak i portalu NaszePowisle.pl. MM/NaszePowisle.pl/mags