1. Nowy samochód dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy

Nowy samochód dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy

Druhom gratulujemy nowego sprzętu i życzymy samych bezpiecznych wyjazdów!

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy ma nowy wóz strażacki. Jest to ciężki samochód ratowniczo gaśniczy marki SCANIA. Auto jest w pełni wyposażone zarówno w sprzęt ratowniczo - gaśniczy, specjalne oświetlenie jak i aparaturę łącznościową.   Wóz bojowy o wartości ponad milion sto czterdzieści tysiące złotych został zakupiony m.in. z dotacji uzyskanej przez OSP z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Narodowego Instytutu Wolności, Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Radgoszcz oraz firmy ubezpieczeniowej.   Nowy pojazd z pewnością wpłynie na sprawność bojową tej jednostki oraz na bezpieczeństwo mieszkańców, a także osób niosących niezbędną pomoc.   Druhom gratulujemy nowego sprzętu i życzymy samych bezpiecznych wyjazdów!