Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy sprzęt dla pracowników Sanepid-u

Nowy sprzęt dla pracowników Sanepid-u

Nowy sprzęt dla pracowników Sanepid-u

W dniu 26 lutego br. przedstawiciele Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w osobach Pana Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego i Pana Roberta Pantery Wicestarosty Dąbrowskiego dokonali uroczystego przekazania sprzętu komputerowego dla Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, którą reprezentował dyrektor tej placówki Pan Roman Bartuś.

Przekazany sprzęt to 4 komputery przenośne z oprogramowaniem systemowym oraz 3 drukarki mobilne do pracy w terenie. Są to nowoczesne urządzenia, które z pewnością usprawnią i skrócą czynności kontrolne pracowników dąbrowskiego Sanepid-u w terenie. Dzięki tym urządzeniom protokół z przeprowadzanej kontroli będzie drukowany na miejscu u kontrolowanego.

To jednostka powiatowa służąca naszym mieszkańcom i dlatego Zarząd Powiatu pozytywnie przychylił się do wniosku Pana Romana Bartusia o wsparcie jej działalności mówi Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski.

W dniu 26 lutego br. przedstawiciele Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w osobach Pana Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego i Pana Roberta Pantery Wicestarosty Dąbrowskiego dokonali uroczystego przekazania sprzętu komputerowego dla Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, którą reprezentował dyrektor tej placówki Pan Roman Bartuś. Przekazany sprzęt to 4 komputery przenośne z oprogramowaniem systemowym oraz 3 drukarki mobilne do pracy w terenie. Są to nowoczesne urządzenia, które z pewnością usprawnią i skrócą czynności kontrolne pracowników dąbrowskiego Sanepid-u w terenie. Dzięki tym urządzeniom protokół z przeprowadzanej kontroli będzie drukowany na miejscu u kontrolowanego. To jednostka powiatowa służąca naszym mieszkańcom i dlatego Zarząd Powiatu pozytywnie przychylił się do wniosku Pana Romana Bartusia o wsparcie jej działalności – mówi Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski.