Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy sprzęt dydaktyczny dla uczniów

Nowy sprzęt dydaktyczny dla uczniów

Nowy sprzęt dydaktyczny dla uczniów

W dniu 20 grudnia br. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentował  Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

Dyrektor PCEiKZ  Magdalena Mach-Surowiec oraz Wicestarosta Robert Pantera złożyli życzenia świąteczne i noworoczne młodzieży, rodzicom oraz nauczycielom.

W tym dniu odbyło się również uroczyste przekazanie sprzętu do pracowni zajęć obróbki skrawaniem ręcznym zakupionego w ramach projektu unijnego „Modernizacja kształcenia zawodowego” o wartości 40 tys. zł.  Sprzęt ten obejmuje szlifierkę kątową, imadła, wiertarki, prasę ręczną, piłę taśmową do metalu, płytę traserską, zestaw wiertarski, zestaw pomiarowy, ostrzałkę dwutarczową, zestaw narzędzi, pilników oraz lamp stanowiskowych i będzie służył uczniom kształcącym się w zawodzie technik-mechanik.

Sprzęt ten będzie również wykorzystywany do przeprowadzania egzaminów końcowych, gdyż szkoła, w tym zawodzie, jest ośrodkiem egzaminacyjnym OKE.

Program artystyczny w wykonaniu uczniów uświetnił to niecodzienne spotkanie. Były kolędy i pastorałki, a słowa, które płynęły ze sceny, wprowadziły przybyłych w świąteczny nastrój.

W nastroju zadumy i refleksji wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

W dniu 20 grudnia br. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentował  Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz. Dyrektor PCEiKZ  Magdalena Mach-Surowiec oraz Wicestarosta Robert Pantera złożyli życzenia świąteczne i noworoczne młodzieży, rodzicom oraz nauczycielom. W tym dniu odbyło się również uroczyste przekazanie sprzętu do pracowni zajęć obróbki skrawaniem ręcznym zakupionego w ramach projektu unijnego „Modernizacja kształcenia zawodowego” o wartości 40 tys. zł.  Sprzęt ten obejmuje szlifierkę kątową, imadła, wiertarki, prasę ręczną, piłę taśmową do metalu, płytę traserską, zestaw wiertarski, zestaw pomiarowy, ostrzałkę dwutarczową, zestaw narzędzi, pilników oraz lamp stanowiskowych i będzie służył uczniom kształcącym się w zawodzie technik-mechanik. Sprzęt ten będzie również wykorzystywany do przeprowadzania egzaminów końcowych, gdyż szkoła, w tym zawodzie, jest ośrodkiem egzaminacyjnym OKE. Program artystyczny w wykonaniu uczniów uświetnił to niecodzienne spotkanie. Były kolędy i pastorałki, a słowa, które płynęły ze sceny, wprowadziły przybyłych w świąteczny nastrój. W nastroju zadumy i refleksji wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.