Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowy sprzęt w Zarządzie Drogowym

Nowy sprzęt w Zarządzie Drogowym

Nowy sprzęt w Zarządzie Drogowym

Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej zakupił ciągnik rolniczy marki Massey Ferguson 5S.125 (rok produkcji 2023) za kwotę ponad 500 tys. zł. Pojazd dodatkowo wyposażony jest w TUZ do obsługi pługa oraz fabrycznie nową posypywarkę mieszanki marki NPS-P za kwotę 120 tys. zł.

Posypywarka napędzana jest silnikiem hydraulicznym, wyposażona w podwozie Tandem o ładowności 8 ton oraz fabrycznie nowy pług odśnieżny marki DANROB PO97.DC za kwotę 21 tys. zł.

Pług wykonany jest z wytrzymałego plastiku dzięki czemu jest lżejszy oraz trwalszy na warunki pracy z solą. Sprzęt ten usprawni pracę przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych.

Inwestycja została zrealizowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.

Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej zakupił ciągnik rolniczy marki Massey Ferguson 5S.125 (rok produkcji 2023) za kwotę ponad 500 tys. zł. Pojazd dodatkowo wyposażony jest w TUZ do obsługi pługa oraz fabrycznie nową posypywarkę mieszanki marki NPS-P za kwotę 120 tys. zł. Posypywarka napędzana jest silnikiem hydraulicznym, wyposażona w podwozie Tandem o ładowności 8 ton oraz fabrycznie nowy pług odśnieżny marki DANROB PO97.DC za kwotę 21 tys. zł. Pług wykonany jest z wytrzymałego plastiku dzięki czemu jest lżejszy oraz trwalszy na warunki pracy z solą. Sprzęt ten usprawni pracę przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych. Inwestycja została zrealizowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.