Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Oświadczenie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego

Oświadczenie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego

Oświadczenie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego,

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, odnosząc się do listu otwartego związków zawodowych oraz byłych dyrektorów Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w najbliższym czasie merytorycznie odniesie się do treści przedłożonego do publicznej wiadomości listu, nie jest bowiem możliwe złożenie w tej sprawie krótkiego oświadczenia.

Ze względu na wielowątkowość przedmiotowego pisma, liczne niedomówienia, a także błędne informacje zawarte w treści w/w listu, koniecznym staje się opublikowanie sprostowania oraz rzetelne przedstawienie Państwu wyczerpującej informacji w tej sprawie.

Ze swej strony Zarząd Powiatu Dąbrowskiego deklaruje przygotowanie stosownej informacji oraz przekazanie jej do Państwa wiadomości w możliwie krótkim terminie.

W imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego

Starosta Dąbrowski

Wiesław Krajewski

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego, Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, odnosząc się do listu otwartego związków zawodowych oraz byłych dyrektorów Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w najbliższym czasie merytorycznie odniesie się do treści przedłożonego do publicznej wiadomości listu, nie jest bowiem możliwe złożenie w tej sprawie krótkiego oświadczenia. Ze względu na wielowątkowość przedmiotowego pisma, liczne niedomówienia, a także błędne informacje zawarte w treści w/w listu, koniecznym staje się opublikowanie sprostowania oraz rzetelne przedstawienie Państwu wyczerpującej informacji w tej sprawie. Ze swej strony Zarząd Powiatu Dąbrowskiego deklaruje przygotowanie stosownej informacji oraz przekazanie jej do Państwa wiadomości w możliwie krótkim terminie. W imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski