Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. O funduszach europejskich dla powiatu i gmin

O funduszach europejskich dla powiatu i gmin

O funduszach europejskich dla powiatu i gmin

15 lutego Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego. Tematem rozmów były między innymi możliwości dofinansowania z funduszy unijnych projektów i planowanych inwestycji na terenie powiatu dąbrowskiego.

W spotkaniu, które odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie uczestniczyli również: Zastępca Dyrektora Departamentu Roman Wcisło, Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil i Burmistrz Zakliczyna Dawid Chrobak.

Podczas spotkania samorządowcy uzyskali informacje o programach i projektach na jakie można uzyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Rola funduszy europejskich w rozwoju lokalnym jest bardzo istotna. A skuteczne ich pozyskanie przez samorządowców pozwoli zrealizować pomysły i spełnić plany na różnych płaszczyznach.

15 lutego Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego. Tematem rozmów były między innymi możliwości dofinansowania z funduszy unijnych projektów i planowanych inwestycji na terenie powiatu dąbrowskiego. W spotkaniu, które odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie uczestniczyli również: Zastępca Dyrektora Departamentu Roman Wcisło, Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil i Burmistrz Zakliczyna Dawid Chrobak. Podczas spotkania samorządowcy uzyskali informacje o programach i projektach na jakie można uzyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Rola funduszy europejskich w rozwoju lokalnym jest bardzo istotna. A skuteczne ich pozyskanie przez samorządowców pozwoli zrealizować pomysły i spełnić plany na różnych płaszczyznach.