Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. O sporcie i sprawności fizycznej

O sporcie i sprawności fizycznej

O sporcie i sprawności fizycznej

W środę Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w naszym urzędzie Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Jarosława Kmiecia wraz z Zastępcą mł. insp. Bogumiłem Jedynakiem oraz st. asp. Januszem Moździerzem – kapitanem drużyny Policjantów, która zdobyła Puchar Starosty Dąbrowskiego w tegorocznej edycji turnieju w piłki nożnej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Drużyna dąbrowskich Policjantów wielokrotnie uczestniczyła w powiatowych turniejach w piłkę nożną organizowanych z okazji patriotycznych rocznic. W tym roku po raz pierwszy zajęli pierwsze miejsce na podium. O ich zwycięstwie ostatecznie zadecydował finał, w którym pokonali drużynę „Samorządowców”.

Gospodarz naszego powiatu pogratulował kierownictwu tutejszej komendy wysokiego poziomu gry zawodników oraz wywalczenia Pucharu Starosty.

Rozmawiano również o planowanych wspólnych przedsięwzięciach na rzecz sportu, aktywności fizycznej, promocji zdrowia oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym i turystyce rowerowej mieszkańców Powiśla.

W środę Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w naszym urzędzie Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Jarosława Kmiecia wraz z Zastępcą mł. insp. Bogumiłem Jedynakiem oraz st. asp. Januszem Moździerzem – kapitanem drużyny Policjantów, która zdobyła Puchar Starosty Dąbrowskiego w tegorocznej edycji turnieju w piłki nożnej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Drużyna dąbrowskich Policjantów wielokrotnie uczestniczyła w powiatowych turniejach w piłkę nożną organizowanych z okazji patriotycznych rocznic. W tym roku po raz pierwszy zajęli pierwsze miejsce na podium. O ich zwycięstwie ostatecznie zadecydował finał, w którym pokonali drużynę „Samorządowców”. Gospodarz naszego powiatu pogratulował kierownictwu tutejszej komendy wysokiego poziomu gry zawodników oraz wywalczenia Pucharu Starosty. Rozmawiano również o planowanych wspólnych przedsięwzięciach na rzecz sportu, aktywności fizycznej, promocji zdrowia oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym i turystyce rowerowej mieszkańców Powiśla.