Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. O sytuacji rolnictwa na terenie powiatu i możliwości wsparcia rolników

O sytuacji rolnictwa na terenie powiatu i możliwości wsparcia rolników

O sytuacji rolnictwa na terenie powiatu i możliwości wsparcia rolników

W dniu dzisiejszym powiat dąbrowski odwiedził Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie Adam Ślusarczyk. W naszym urzędzie przyjął go Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, wspólnie z Posłem na Sejm RP Wiesławem Krajewskim oraz Członkiem Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, a zarazem kierownikiem Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzejem Gizą.

Spotkanie wypełniły rozmowy o sytuacji rolnictwa na Powiślu Dąbrowskim i prowadzonych na terenie powiatu gospodarstwach. Rozmawiano także o możliwości wsparcia dla rolników i bieżących działaniach podejmowanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podsumowano również dzisiejszą konferencję, będącą jak najbardziej pozytywną inicjatywą na rzecz mieszkańców naszego regionu.

W dniu dzisiejszym powiat dąbrowski odwiedził Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie Adam Ślusarczyk. W naszym urzędzie przyjął go Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, wspólnie z Posłem na Sejm RP Wiesławem Krajewskim oraz Członkiem Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, a zarazem kierownikiem Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzejem Gizą. Spotkanie wypełniły rozmowy o sytuacji rolnictwa na Powiślu Dąbrowskim i prowadzonych na terenie powiatu gospodarstwach. Rozmawiano także o możliwości wsparcia dla rolników i bieżących działaniach podejmowanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Podsumowano również dzisiejszą konferencję, będącą jak najbardziej pozytywną inicjatywą na rzecz mieszkańców naszego regionu.