Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. O ważnych inwestycjach drogowych

O ważnych inwestycjach drogowych

O ważnych inwestycjach drogowych

10 sierpnia 2023 roku Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek spotkał się z Szefem Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury, a zarazem Przewodniczącym Rady Powiatu Wielickiego Tomaszem Tomalą.

Rozmawiano o trwających inwestycjach drogowych i tych planowanych, a także o pozyskiwanych funduszach i otrzymywanym wsparciu z budżetu państwa na ich realizację.

Starosta na ręce Szefa Gabinetu złożył podziękowania dla Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka za dotychczasową współpracę, zaangażowanie, a także wspieranie podejmowanych przez samorząd powiatowy działań w zakresie infrastruktury drogowej.

Wymieniliśmy się doświadczeniami z pracy w samorządzie. Omówiliśmy zadania realizowane przez powiaty, a także bieżące sprawy, które są bardzo ważne dla naszych regionów i wpływają na ich rozwój społeczno-gospodarczy - mówi Starosta.

10 sierpnia 2023 roku Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek spotkał się z Szefem Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury, a zarazem Przewodniczącym Rady Powiatu Wielickiego Tomaszem Tomalą. Rozmawiano o trwających inwestycjach drogowych i tych planowanych, a także o pozyskiwanych funduszach i otrzymywanym wsparciu z budżetu państwa na ich realizację. Starosta na ręce Szefa Gabinetu złożył podziękowania dla Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka za dotychczasową współpracę, zaangażowanie, a także wspieranie podejmowanych przez samorząd powiatowy działań w zakresie infrastruktury drogowej. Wymieniliśmy się doświadczeniami z pracy w samorządzie. Omówiliśmy zadania realizowane przez powiaty, a także bieżące sprawy, które są bardzo ważne dla naszych regionów i wpływają na ich rozwój społeczno-gospodarczy - mówi Starosta.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG