Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obchody Święta Wojska Polskiego w Tarnowie

Obchody Święta Wojska Polskiego w Tarnowie

Obchody Święta Wojska Polskiego w Tarnowie

12 sierpnia 2022 roku w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie obchodzono Święto Wojska Polskiego. Podczas wydarzenia, które zgromadziło wojskowych, a także samorządowców z regionu, składano życzenia i podziękowania. Wręczono również akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe i odznaczenia.

W uroczystości uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, który w imieniu samorządu powiatowego wyraził wdzięczność wszystkim żołnierzom i pracownikom cywilnym za służbę Polsce i pogratulował wszystkim odznaczonym.

Wasz trud i poświęcenie to najlepsze świadectwo, ile Rzeczpospolita zawdzięcza swojej armii. To dzięki Wam Polacy czują się bezpieczniej. Wyrazy uznania i wdzięczności kierujemy również rodzinom za cierpliwość i poświęcenie z jakim wspieracie swoich bliskich, a także każdego dnia dzielicie z nimi trudy żołnierskiej służby – mówił wicestarosta.

12 sierpnia 2022 roku w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie obchodzono Święto Wojska Polskiego. Podczas wydarzenia, które zgromadziło wojskowych, a także samorządowców z regionu, składano życzenia i podziękowania. Wręczono również akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe i odznaczenia. W uroczystości uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, który w imieniu samorządu powiatowego wyraził wdzięczność wszystkim żołnierzom i pracownikom cywilnym za służbę Polsce i pogratulował wszystkim odznaczonym. Wasz trud i poświęcenie to najlepsze świadectwo, ile Rzeczpospolita zawdzięcza swojej armii. To dzięki Wam Polacy czują się bezpieczniej. Wyrazy uznania i wdzięczności kierujemy również rodzinom za cierpliwość i poświęcenie z jakim wspieracie swoich bliskich, a także każdego dnia dzielicie z nimi trudy żołnierskiej służby – mówił wicestarosta. fot. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie