Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obchody Dnia Nauczyciela w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Obchody Dnia Nauczyciela w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Obchody Dnia Nauczyciela w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Dzień Edukacji Narodowej to święto, w którym dziękujemy wszystkim Pracownikom Oświaty za ich pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Z tej okazji 13 października br. w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczyste akademie, w których uczestniczyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Sekretarz Powiatu Kazimierz Tęczar, Doradca Krzysztof Michalak oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz.

Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, oraz pracowników placówek oświatowych:

„życzymy cierpliwości, nie gasnącego zapału oraz satysfakcji z pracy zawodowej…. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, za trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy”.

Akademie były doskonałą okazją do wręczenia Nagród Starosty dla nauczycieli. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając Nagrody Dyrektora.

Nagrody Starosty Dąbrowskiego otrzymali: 

Jan Kiljan Dyrektor ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,

Małgorzata Zielińska - nauczyciel w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,

Rafał Szydłowski - nauczyciel w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,

Andrzej Radłowski - nauczyciel w PCEiKZ w Szczucinie,

Lucjan Urban - nauczyciel w PCEiKZ w Szczucinie,

Alicja Krakowska- nauczyciel w ZSP w Brniu,

Alicja Król - pedagog-logopeda w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dzień Edukacji Narodowej to święto, w którym dziękujemy wszystkim Pracownikom Oświaty za ich pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Z tej okazji 13 października br. w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczyste akademie, w których uczestniczyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Sekretarz Powiatu Kazimierz Tęczar, Doradca Krzysztof Michalak oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz. Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, oraz pracowników placówek oświatowych: „życzymy cierpliwości, nie gasnącego zapału oraz satysfakcji z pracy zawodowej…. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, za trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy”. Akademie były doskonałą okazją do wręczenia Nagród Starosty dla nauczycieli. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając Nagrody Dyrektora. Nagrody Starosty Dąbrowskiego otrzymali:  Jan Kiljan Dyrektor ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Małgorzata Zielińska - nauczyciel w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Rafał Szydłowski - nauczyciel w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Andrzej Radłowski - nauczyciel w PCEiKZ w Szczucinie, Lucjan Urban - nauczyciel w PCEiKZ w Szczucinie, Alicja Krakowska- nauczyciel w ZSP w Brniu, Alicja Król - pedagog-logopeda w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.