1. Obchody XIV Dnia Papieskiego

Obchody XIV Dnia Papieskiego

W niedzielę 12 października br. obchodzony był XIV Dzień Papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. O godzinie 11.00  w kościele parafialnym p.w. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej odprawiona została uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez ks. Prałata Stanisława Cyrana. Po Eucharystii wszyscy uczestnicy przeszli przed pomnik papieski. Kwiaty oraz znicze złożyły delegacje – Parafii, Gminy i Powiatu.   W uroczystości brały udział delegacje szkół, Cechu Rzemiosł Różnych, ruchów i stowarzyszeń parafialnych.