Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obejrzyj „Na Powiślu" pt. Otwarte Serca, Pomocne Dłonie, Przyjazny Świat...

Obejrzyj „Na Powiślu" pt. Otwarte Serca, Pomocne Dłonie, Przyjazny Świat...

Obejrzyj „Na Powiślu

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Na Powiślu" prezentującego stowarzyszenia działające w powiecie dąbrowskim na rzecz osób niepełnosprawnych.

Odcinek ten przedstawia Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w Mędrzechowie oraz Stowarzyszenie „Otwarte Serce" Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie.

Stowarzyszenia te aktywne działają na rzecz tworzenia jak najkorzystniejszych warunków do pełnego osobowego i fizycznego rozwoju niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu oraz ich aktywnego i godnego uczestnictwa w życiu społecznym, a także pomoc ich rodzinom. Dzięki nim w regionie funkcjonują placówki, w których podopieczni mają zapewnioną kompleksową opiekę i wielospecjalistyczną pomoc w zakresie rewalidacji, edukacji, terapii psychologicznej, terapii logopedycznej oraz rehabilitacji ruchowej.

„Na Powiślu" to cykliczny program TVP Kraków, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego programu!

mags

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Na Powiślu" prezentującego stowarzyszenia działające w powiecie dąbrowskim na rzecz osób niepełnosprawnych. Odcinek ten przedstawia Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w Mędrzechowie oraz Stowarzyszenie „Otwarte Serce" Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie. Stowarzyszenia te aktywne działają na rzecz tworzenia jak najkorzystniejszych warunków do pełnego osobowego i fizycznego rozwoju niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu oraz ich aktywnego i godnego uczestnictwa w życiu społecznym, a także pomoc ich rodzinom. Dzięki nim w regionie funkcjonują placówki, w których podopieczni mają zapewnioną kompleksową opiekę i wielospecjalistyczną pomoc w zakresie rewalidacji, edukacji, terapii psychologicznej, terapii logopedycznej oraz rehabilitacji ruchowej. „Na Powiślu" to cykliczny program TVP Kraków, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego programu! mags