Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obejrzyj V odcinek „Na Powiślu” pt. „Święto Powiśla, Dwór w Brniu"!

Obejrzyj V odcinek „Na Powiślu” pt. „Święto Powiśla, Dwór w Brniu"!

Obejrzyj V odcinek „Na Powiślu” pt. „Święto Powiśla, Dwór w Brniu

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia V odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Święto Powiśla, Dwór w Brniu".

Odcinek ten jest relacją z tegorocznego VIII Święta Powiśla Dąbrowskiego - Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych, które odbyło się 28 sierpnia br. w Dąbrowie Tarnowskiej. Przedstawia również historię dworu Konopków z przełomu XVIII/XIX wieku oraz breński zespół dworsko-parkowy, w którym obecnie mieszczą się powiatowe instytucje kulturotwórcze.

„Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Premierowy odcinek został wyemitowany już w TVP Kraków. Zachęcamy do jego obejrzenia!

mags

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia V odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Święto Powiśla, Dwór w Brniu". Odcinek ten jest relacją z tegorocznego VIII Święta Powiśla Dąbrowskiego - Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych, które odbyło się 28 sierpnia br. w Dąbrowie Tarnowskiej. Przedstawia również historię dworu Konopków z przełomu XVIII/XIX wieku oraz breński zespół dworsko-parkowy, w którym obecnie mieszczą się powiatowe instytucje kulturotwórcze. „Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Premierowy odcinek został wyemitowany już w TVP Kraków. Zachęcamy do jego obejrzenia! mags