Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina"

Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina"

Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia X odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina", poświęconego Joannie Mazur, niewidomej paraolimpijce z Rio de Janeiro.

Mieszkanka naszego powiatu Joanna Mazur, biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. W ubiegłym roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii, pod biegowym przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła we Włoszech złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych.

Na mecie uzyskała najlepszy czas deklasując rywalki i jednocześnie ustanawiając nowy rekord kontynentu.

Premierowy X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina" zostanie wyemitowany w poniedziałek tj. 8 maja 2017 roku o godz. 18:15 w TVP Kraków.

Odcinek ten zostanie wyemitowany również w TVP Kraków:

  • 9 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 21:45
  • 10 maja 2017 roku (środa) o godz. 18:15

„Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego programu!

mags

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia X odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina", poświęconego Joannie Mazur, niewidomej paraolimpijce z Rio de Janeiro. Mieszkanka naszego powiatu Joanna Mazur, biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. W ubiegłym roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii, pod biegowym przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła we Włoszech złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych. Na mecie uzyskała najlepszy czas deklasując rywalki i jednocześnie ustanawiając nowy rekord kontynentu. Premierowy X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina" zostanie wyemitowany w poniedziałek tj. 8 maja 2017 roku o godz. 18:15 w TVP Kraków. Odcinek ten zostanie wyemitowany również w TVP Kraków: 9 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 21:45 10 maja 2017 roku (środa) o godz. 18:15 „Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego programu! mags